ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні рефлектометри (OTDR) виробництва VIAVI (JDSU) (США)  ≈  OTDR рефлектометри (вибір за характеристиками)

OTDR рефлектометри (вибір за характеристиками)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Великий вибір оптичних рефлектометрів OTDR на базі шасі MTS-8000/6000 по довжинах хвиль і динамічним діапазонам дозволяє проводити рефлектометричні вимірювання на відстанях від десятків метрів до сотень кілометрів, від мереж FTTx до 40G і ROADM.
Особливості:
  • простота заміни модулів,
  • довжина хвилі 1383 nm (CWDM) та 1490 nm (FTTx),
  • унікальна технологія двонаправлених вимірювань,
  • простий в освоєнні інтерфейс,
  • динамічний діапазон модулів до 50 dB,
  • мертва зона від 0.8 м,
  • висока швидкість сканування від 0.1с в реальному часі,
  • OTDR модуль на чотири довжини хвилі 1310/1383/1490/1550/1625 nm,
  • висока роздільна здатність: 128000 точок даних з роздільною здатністю 4 см,
  • програмне забезпечення для пост-обробки і складання звітів вимірювань FiberTrace (OFS-100) та FiberCable (OFS-200).

Застосування модулів:

  • LAN / WAN: SRL модулі для багатомодового волокна (multimode),
  • FTTx / Access: VSRe / MR & LR для тестування через сплітери,
  • Metro: MR модулі для одномодового волокна,
  • Core / Long-Haul: LR / VLR модулі для одномодового волокна,
  • Ultra Long-Haul: UHD модулі для одномодового волокна.Модулі для багатомодового волокна MTS 8000/MTS-6000:

        Назва       Динамічний діапазон      Довжини хвиль

  • E8111SRL      Short Range LAN 24              850 nm
  • E8123SRL      Short Range LAN 24/24         850/1300 nm

Модулі для багатомодового та одномодового волокна (два входи) MTS 8000/MTS-6000:

        Назва       Динамічний діапазон      Довжини хвиль

  • E8156SRL      Short Range 24/24/40/40/39   850/1300/1310/1550/1625 nm
  • E8146SRL      Short Range 24/24/40/40        850/1300/1310/1550 nm

Модулі для одномодового волокна MTS 8000/MTS-6000:

        Назва       Динамічний діапазон      Довжини хвиль

  • E8126VSRE    Very Short Range 32/30          1310/1550 nm
  • E8136MR       Medium Range 40/40/39         1310/1550/1625 nm
  • E8117MR       Medium Range 39                  1625 nm
  • E8126MR       Medium Range 40/40              1310/1550 nm
  • E8114MR       Medium Range 40                   1310 nm
  • E8129MR       Medium Range 40/39              1550/1625 nm
  • E8115MR       Medium Range 40                   1550 nm
  • E8138MR49   Medium Range 40/40/40          1310/1490/1550 nm
  • E8114LR         Long Range 43                      1310 nm
  • E8136LR         Long Range 43/41/41             1310/1550/1625 nm
  • E8115LR         Long Range 41                      1550 nm
  • E8117LR         Long Range 41                      1625 nm
  • E8126LR         Long Range 43/41                  1310/1550 nm
  • E8129LR         Long Range 41/41                  1550/1625 nm
  • E8138LR49     Long Range 43/40/41              1310/1490/1550 nm
  • E8117RVLR   Very Long Range 42                 1625 с фильтром nm
  • E8129VLR      Very Long Range 43/42            1550/1625 nm
  • E8114VLR      Very Long Range 45                 1310 nm
  • E8138VLR49 Very Long Range 45/42/43         1310/1490/1550 nm
  • E8136VLR      Very Long Range 45/43/42        1310/1550/1625 nm
  • E8148VLR38 Very Long Range 45/44/43/42     1310/1383/1550/1625 nm
  • E8126VLR      Very Long Range 45/43             1310/1550 nm
  • E8118VLR49 Very Long Range 42                   1490 nm
  • E8115VLR      Very Long Range 43                 1550 nm
  • E8117VLR      Very Long Range 42                 1625 nm
  • E8117UHD     Ultra Long Range 46                 1625 nm
  • E8115UHD     Ultra Long Range 50                 1550 nm
  • E8126UHD     Ultra Long Range 46/50             1310/1550 nm
  • E8129UHD     Ultra Long Range 50/46             1550/1625 nm
  • E8136UHD     Ultra Long 46/50/46                  1310/1550/1625 nm
  • E8118RLR65 Long Range Filtered 42               1650 nm 

Модулі для тестування СWDM
MTS 8000/MTS-6000

Тестування CWDM MTS 8000/MTS-6000


      

 

 

 

 

 

 

 

 

Рефлектометри OTDR для MTS-4000 та MTS-2000

Високотехнологічні рефлектометри OTDR для MTS-4000 і MTS-2000 випускаються в різних конфігураціях в діапазоні від 25 дБ до 42 дБ і з різними довжинами хвиль. OTDR рефлектометр оптичний на базі шасі MTS-4000 відрізняє висока продуктивність і низька ціна. Рефлектометр сумісний з будь-яким обладнанням, розробленим для MTS-4000, а також з модулями для MTS-2000. Рефлектометри OTDR мають широку область застосування: він підходить для роботи з бездротовими мережами, мережами кабельного телебачення, мережами PON / FTTx, мережами доступу, міськими мережами та мережами Metro / CWDM.

Особливості:

  • змінні модулі невеликого розміру,
  • тестування в режимі In-service з довжинами хвиль 1625 або 1650 nm,
  • надбудова над OTDR портом: джерело і вимірювач потужності для вимірювання внесених втрат,
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс,
  • модуль рефлектометра працює у зв'язці з селективним вимірювачем потужності для PON,
  • динамічний діапазон до 37 dB,
  • мертва зона 1 метр,
  • підтримка трьох довжин хвиль в одному модулі 1310/1550/1625,
  • автоматичне визначення трафіку,
  • автоматичне визначення макро-вигину,
  • програмне забезпеченняOFS100 FiberTrace Software та OFS200 FiberCable Software.

OTDR оптичний рефлектометр на основі MTS-4000 / MTS-2000 має наступні сфери застосування:

  • оператори бездротового зв'язку (в «backhaul») і мережі кабельного телебачення,
  • мережі PON / FTTx, мережі доступу,
  • тестування волокна останньої милі точка-точка і розподілене
  • тестування PON мереж,
  • зняття рефлектограми через сплітери,
  • міські мережі і Metro / CWDM.

Модулі для багатомодового волокна на основі MTS-4000 / MTS-2000:

        Назва       Динамічний діапазон      Довжини хвиль

  • E4123MM      Multimode 27/25 dB                  850/1300

Модулі для багатомодового та одномодового волокна (два порти) на основі MTS-4000 / MTS-2000:

        Назва       Динамічний діапазон      Довжини хвиль

  • E4146QUAD    Multimode    27/25 dB            850/1300 nm      
                         Single-mode 37/35 dB            1310/1550 nm

Модулі для одномодового волокна на основі MTS-4000 / MTS-2000:

        Назва       Динамічний діапазон      Довжини хвиль

  • E4126LM        Last Mile 34/32 dB                  1310/1550 nm
  • E4136LM        Last Mile 34/32/32 dB              1310/1550/1625 nm
  • E4138LM65     Last Mile 34/32/30 dB             1310/1550/1650 nm
  • E4136RLM      Last Mile 34/32/32 dB              1310/1550/1625 nm (фільтр 1625 nm)
  • E4118LM65     Last Mile 30 dB                       1650 nm
  • E4118RLM65   Last Mile 30dB                        1650 nm 
    (фільтр 1650 nm)
  • E4117LM        Last Mile 32 dB                       1625 nm
  • E4126MA       Metro-Access 37/35 dB             1310/1550 nm
  • E4126MAE     Metro Access 40/38 dB              1310/1550 nm
  • E4136MA       Metro-Access 37/35/35 dB         1310/1550/1625 nm
  • E4136RMA     Metro-Access 37/35/35 dB         1310/1550/1625 nm (фільтр 1625 nm)
  • E4118RMA65  Metro-Access 34 dB                  1650 nm,
    (фільтр 1650 nm)
  • E4126MP        Metro-PON 42/40 dB
    (з оптичним джерелом)                          1310/1550nm
  • E4136RMP     Metro-PON 42/40/40 dB
    (з оптичним джерелом)                          1310/1550/1625 nm (встроенный фильтр 1625 nm)
  • E4136MP        Metro-PON 42/40/40 dB
    (з оптичним джерелом)                            1310/1550/1625nm
  • E4118RMP65             Metro-PON 40 dB
    (с оптическим источником, встроенный фильтр)     1650 nm
  • E4138MP49    Metro-PON 42/40/40 dB
    (з оптичним джерелом)                            1310/1490/1550nm

Джерело і вимірювач оптичної потужності для OTDR модулів на основі MTS-4000 / MTS-2000:

  • E41OTDRLS Джерело оптичного випромінювання через OTDR Рівень 3.5 dBm, модулі-рова сигнал 6.5 dBm
  • E41OTDRPM Вимірювач оптичної потужності через OTDR LM модулі від - 50 до - 2 dBm

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM, електронна версія якого в січні 2019 року буде розміщена на сайті (www.wircom.ua).

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.