ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Системи калібрування, повірки, атестації оптичних пристроїв, елементів і комплектуючих оптичних мереж  ≈  mBBS-A1 Широкосмугове джерело оптичного випромінювання

mBBS-A1 Широкосмугове джерело оптичного випромінювання

Джерело реалізоване на базі ербіевої технології, що дозволяє генерувати сигнал з високостабільним спектром.
Модуль створює посилене спонтанне випромінювання (amplified spontaneous emissions ASE) на виході, має плоский, щільний спектр з високим рівнем сигналу в C-band діапазоні.
 
Короткі характеристики:
 • робочий діапазон довжин хвиль від 1527 до 1568 нм (C-Band),
 • рівень вихідної потужності 50 мВт або 100 мВт,
 • плоска спектральна характеристика,
 • висока щільність потужності вихідного сигналу,
 • висока стабільність сигналу,
 • автоматизація роботи з використанням інтерфейсів MAP-200 LXI ™ і драйвера IVI.

Застосування:

 • експерименти з відношенням сигнал / шум (OSNR),
 • калібрування вимірювального обладнання,
 • використання в якості джерела шуму для тестування активних і пасивних оптичних компонентів мережі,
 • верифікація оптичних систем і пристроїв,
 • експерименти з сенсорами.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.