ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Системи калібрування, повірки, атестації оптичних пристроїв, елементів і комплектуючих оптичних мереж  ≈  mVBR-A1 Тильний відбивач з регульованим коефіцієнтом відбиття

mVBR-A1 Тильний відбивач з регульованим коефіцієнтом відбиття

mVBR-A1 - тильний відбивач з регульованим коефіцієнтом відбиття (Variable Backreflector).
Використовуючи регульований тильний відбивач можна дуже точно управляти величиною зворотних втрат (втрат на відбиття) у волокні. Наприклад, використовуючи передавач, приймач і вимірювальний прилад, реєструючий рівень зворотного відображення, можна проводити оцінку якості, продуктивності і ступеня деградації системи в залежності від рівня зворотного відбиття спрямованого в передавач.

Регульований відбивач використовує призму лінійного аттенюатора і дзеркало з високою відбивною здатністю для точного регулювання рівня зворотних втрат.

Модуль доступний у версії для одномодового або багатомодового волокна, для аналізу процесів, що відбуваються в волокні використовується оптичний розгалужувач (спліттер).

Короткі характеристики:
  • максимальний рівень зворотних втрат> -5.0 dB (залежить від типу волокон і роз'ємів),
  • мінімальний рівень зворотних втрат <-60 dB (залежить від типу волокон і роз'ємів),
  • довжини хвиль: 850/1310 або 1310/1550 нм,
  • для single-mode або multimode волокон,
  • автоматизація роботи з використанням інтерфейсів MAP-200 LXI ™ і драйвера IVI.

Застосування:

  • тестування оптичних передавачів та приймачів при виробництві і розробці,
  • перевірка величини відображення оптичних конекторів,
  • технічний контроль та приймання устаткування і комплектуючих,
    виробництво та проектування лазерів.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.