ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Системи калібрування, повірки, атестації оптичних пристроїв, елементів і комплектуючих оптичних мереж  ≈  mVBR-A1 Тильний відбивач з регульованим коефіцієнтом відбиття

mVBR-A1 Тильний відбивач з регульованим коефіцієнтом відбиття

mVBR-A1 - тильний відбивач з регульованим коефіцієнтом відбиття (Variable Backreflector).
Використовуючи регульований тильний відбивач можна дуже точно управляти величиною зворотних втрат (втрат на відбиття) у волокні. Наприклад, використовуючи передавач, приймач і вимірювальний прилад, реєструючий рівень зворотного відображення, можна проводити оцінку якості, продуктивності і ступеня деградації системи в залежності від рівня зворотного відбиття спрямованого в передавач.

Регульований відбивач використовує призму лінійного аттенюатора і дзеркало з високою відбивною здатністю для точного регулювання рівня зворотних втрат.

Модуль доступний у версії для одномодового або багатомодового волокна, для аналізу процесів, що відбуваються в волокні використовується оптичний розгалужувач (спліттер).

Короткі характеристики:
  • максимальний рівень зворотних втрат> -5.0 dB (залежить від типу волокон і роз'ємів),
  • мінімальний рівень зворотних втрат <-60 dB (залежить від типу волокон і роз'ємів),
  • довжини хвиль: 850/1310 або 1310/1550 нм,
  • для single-mode або multimode волокон,
  • автоматизація роботи з використанням інтерфейсів MAP-200 LXI ™ і драйвера IVI.

Застосування:

  • тестування оптичних передавачів та приймачів при виробництві і розробці,
  • перевірка величини відображення оптичних конекторів,
  • технічний контроль та приймання устаткування і комплектуючих,
    виробництво та проектування лазерів.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.