ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Додаткові опції для аналізаторів  ≈  Тестер для вимірювання фізичних параметрів мідних ліній на базі модуля Cuprum MTS-4000

Тестер для вимірювання фізичних параметрів мідних ліній на базі модуля Cuprum MTS-4000

 

Аналізатор JDSU MTS-4000 укомплектований тестером для вимірювання параметрів мідних ліній (Copper Services Module) надає весь спектр вимірювань необхідних для оцінки мідних ліній з найвищими вимогами аж до VDSL.

Модуль призначений для самих строгих стандартів до 30 МГц VDSL2. У зв'язку з постійно мінливими стандартами і постійним введенням нових технологій, програмне забезпечення модуля легко може бути оновлене до актуальної версії підтримуючої всі нові стандарти.


Можливість динамічної конфігурації дозволяє технічним фахівцям з різними завданнями настроювати прилад під себе.

Інтерфейси USB, Ethernet, WiFi або Bluetooth забезпечують швидке оновлення системи і ПО, а також запис результатів на ПК.

Особливості та застосування:

  • пошук і визначення несправностей в мідних кабелях,

  • повнофункціональні вимірювання провідних ліній зв'язку ліній (POTS) аж до 30 МГц VDSL/VDSL2,

  • рефлектометр кабельний (TDR),

  • спектральний аналіз до 30 МГц з можливістю збільшення, що допомагає знайти причини інтерференції,

  • підтримка скриптів,

  • широкосмугові тести мідних ліній комбінуються з вимірами модуля послуг xDSL,

  • великий, кольоровий графічний дисплей з сенсорним управлінням,

  • використанням відповідного пристрою UltraFed розширює спектр вимірювань,

  • наявність скриптів дозволяє користувачеві повністю автоматизувати вимірювання і самому задати пороги для тесту «Pass / Fail».

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.