ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Додаткові опції для аналізаторів  ≈  Тестер для вимірювання фізичних параметрів мідних ліній на базі модуля Cuprum MTS-4000

Тестер для вимірювання фізичних параметрів мідних ліній на базі модуля Cuprum MTS-4000

 

Аналізатор JDSU MTS-4000 укомплектований тестером для вимірювання параметрів мідних ліній (Copper Services Module) надає весь спектр вимірювань необхідних для оцінки мідних ліній з найвищими вимогами аж до VDSL.

Модуль призначений для самих строгих стандартів до 30 МГц VDSL2. У зв'язку з постійно мінливими стандартами і постійним введенням нових технологій, програмне забезпечення модуля легко може бути оновлене до актуальної версії підтримуючої всі нові стандарти.


Можливість динамічної конфігурації дозволяє технічним фахівцям з різними завданнями настроювати прилад під себе.

Інтерфейси USB, Ethernet, WiFi або Bluetooth забезпечують швидке оновлення системи і ПО, а також запис результатів на ПК.

Особливості та застосування:

  • пошук і визначення несправностей в мідних кабелях,

  • повнофункціональні вимірювання провідних ліній зв'язку ліній (POTS) аж до 30 МГц VDSL/VDSL2,

  • рефлектометр кабельний (TDR),

  • спектральний аналіз до 30 МГц з можливістю збільшення, що допомагає знайти причини інтерференції,

  • підтримка скриптів,

  • широкосмугові тести мідних ліній комбінуються з вимірами модуля послуг xDSL,

  • великий, кольоровий графічний дисплей з сенсорним управлінням,

  • використанням відповідного пристрою UltraFed розширює спектр вимірювань,

  • наявність скриптів дозволяє користувачеві повністю автоматизувати вимірювання і самому задати пороги для тесту «Pass / Fail».

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.