+38 044 467 63 64

e-mail: info@wircom.ua

   Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
UA EN RU
   ГОЛОВНА    ТЕХНОЛОГІЇ    ОБЛАДНАННЯ    ВИМІРЮВАЛЬНІ ПРИЛАДИ    ЗАПИТ 
TIMING & SYNCHRONIZATION
SOLUTIONS
00:00:00:000
 

ОБЛАДНАННЯ

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
ГОЛОВНА  ≈  ОБЛАДНАННЯ  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Додаткові опції для аналізаторів  ≈  Блок комутації вимірювальних модулів MTAU

Блок комутації вимірювальних модулів MTAU

 Модуль коммутації вимірювальних модулів MTAU

Модуль комутації вимірювальних модулів MTAU, перш за все, призначений для прискорення процесу вимірювання, коли перед оператором стоїть завдання зняття декількох характеристик, наприклад рефлектограма, загасання і спектр, то встановивши модуль MTAU кількість перемикань і час значно скорочується.

  • модуль забезпечує підключення до 3 модулів до одного ОВ,
  • модуль забезпечує підключення 6 вимірювальних функцій (OTDR, CD, PMD, IL, OSA, ORL),
  • автоматичне перемикання між модулями,
  • модуль скорочує час тестування на 25%,
  • модуль скорочує кількість перепідключення тестованого ОВ.

 

Прес-релізи

 

23/12/2019

У компанії Boeing повідомили, що через проблеми з синхронізацією часу між ракетою Atlas V та модулем Starliner стикувальний модуль не зміг запустити двигуни для стикування з МКС та вийти на розрахункову космічну орбіту.

04/11/2019

Уряд України затвердив програму участі в дослідженнях космосу з використанням VLBI технологій засобами модернізації радіотелескопів, в том числі з використанням прецизійних еталонів частоти та часу на основі цезію та водню виробництва Microsemi (США).

23/10/2019

22 жовтня 2019 р. у Києві в конференц залі готелю "Park Inn by Radisson" відбувся Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ», який компанія WIRCOM проводить щорічно з 2005 року.

26/04/2019

Прецизійні мініатюрні рубідієві генератори SA22, без яких неможливе створення сучасного радіоелектронного обладнання для аерокосмічної та оборонної галузей, отримало ліцензію для використання в розробках та виробництві в Україні.

Архів  |  Підписка

 
© 2002 - 2019 WIRCOM