ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори мереж наступного покоління NGN  ≈  Аналізатор мережі NewGen Ethernet over SDH 2.5G і 10G

Аналізатор мережі NewGen Ethernet over SDH 2.5G і 10G

 

Аналізатори мереж ONT

Аналізатори мережі NewGen Ethernet over SDH 2.5G та 10G забезпечують тестування передачі даних Ethernet поверх SDH (EoS) на швидкості від 52Мбіт / с до 10Гбіт / с (STM-64), включаючи аналіз відповідних технології NewGen SDH:

 • віртуальні зчіпки (Virtual Concatenation),
 • механізм управління смугою пропускання (LCAS),
 • механізм розміщення асинхронної навантаження у вигляді даних у контейнери VC (GFP) і багатьох інших.

Для детального тестування взаємодії мережі Ethernet і NewGen SDH / SONET, JDSU пропонує унікальне рішення, що дозволяє вирішити всі можливі проблеми на транспортному та сервісному рівнях. Таке рішення складається з модуля NewGen 2.5G і модуля Mixed Ethernet, що забезпечує поєднання в одному приладі і аналізатора SDH / SONET (до STM-16), NewGen SDH / SONET (до STM-16) та інтерфейси Ethernet до 1Гбіт / с.

Можливості:

 • генерація та аналіз фреймів Ethernet,
 • тестування MAC рівня Ethernet,
 • аналіз і генерація сигналів SDH / SONET на швидкості від 52Мбіт / с до 10Гбіт / с (STM-64),
 • електричні та оптичні інтерфейси,
 • аналіз передачі пакетних даних через SDH (Packet-over-SDH - PoS). Ця функція забезпечує генерацію і аналіз не тільки сигналів ПВП, що поміщаються в SDH сигнал у вигляді користувальницької навантаження, але також і пакетів даних HDCL / PPP / IP з подальшим аналізом (швидкість передачі фреймів, кількість втрачених фреймів, затримка передачі, смуга передачі HDLC, використання HDCL і т.д.),
  повний аналіз сигналів SDH,
 • модулі, які мають у замовному номері префікс «-B», можуть працювати спільно з модулями для вимірювання параметрів джиттера і Вандера.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.