ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори внесених IL (insertion loss) і зворотних ORL (optical return loss) втрат  ≈  OFI аналізатор внесених IL, зворотних ORL втрат + вимірювач потужності

OFI аналізатор внесених IL, зворотних ORL втрат + вимірювач потужності

OFI стор.1 - 4

OFI стор.5 - 8

OFI це багатофункціональний тестер для двонаправлених вимірювань прямих і зворотних втрат в ВОЛЗ, ідеально підходить для мереж PON FTTx і мереж з великою кількістю волокон.

Головне призначення та особливість модуля - це вимірювання систем з великою кількістю волокон, оскільки всі вимірювання автоматизовані.

Особливості:
 • «Натисканням однієї кнопки» - весь тест проводиться натисненням на одну кнопку, відбувається вимір і збереження результатів за частки секунди,
 • зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс виключає не правильну інтерпретацію результатів вимірювань,
 • функціонал тестера дозволяє оцінити придатність таких ліній як: міських, транспортних, мереж доступу, PON FTTx,
 • зручне надання результатів, з виділенням кольором, по кабелю і / або волокну з критерієм «пройшов» / «не пройшов»,
 • відповідає ITU-T G.983.3,
 • одночасне вимірювання на 3-х довжинах хвиль 1310, 1490 і 1550 (для мереж FTTx PON),
 • підключення за принципом майстер-майстер, поки один інструмент проводить вимірювання, другий може бути переведений в режим очікування.

Застосування:

 • вимірювання на лінії з великою кількістю волокон,
 • двонаправлене вимірювання внесених втрат (IL),
 • двонаправлене вимірювання зворотних втрат на відображенні (ORL),
 • вимірювання довжини волокна.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.