ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Аналізатори оптичного спектру OSA (Optical Spectrum Analyzer)  ≈  COSA-4055 Компактний CWDM аналізатор спектру

COSA-4055 Компактний CWDM аналізатор спектру

Аналізатор оптичного спектру СWDM COSA-4055

Великі і дорогі аналізатори спектру OSA використовуються для точного вимірювання спектральних характеристик оптичного сигналу, довжин хвиль і рівнів сигналів в мережах CWDM.

Для вимірювання рівня сигналу кожного каналу CWDM використовується селективний вимірювач потужності в C і L діапазонах -
OCC-55.

Новий, недорогий аналізатор оптичного спектру COSA-4055 JDSU стоїть між цими рішеннями і пропонує функціональність і швидкість аналізатора оптичного спектру у надмалому корпусі за  частину вартості аналізатора OSA.

MTS-4000 з модулем COSA-4055 це портативний і недорогий CWDM аналізатор оптичного спектру на акумуляторних батареях, це ідеальний інструмент який допоможе провести інсталяцію, експлуатацію та модернізацію систем CWDM.


Особливості та застосування:

 • тестування CWDM та WDM мереж з розносом каналів> 8 нм,
 • призначений для додатків, де не потрібне вимірювання відношення сигнал / шум OSNR,
 • повний діапазон довжин хвиль: 1260 - 1625nm,
 • масштабування та маркування спектральної обвідної,
 • табличний вигляд для виміряних значень потужності і довжин хвиль,
 • швидке сканування <4 с,
 • вимір дрейфу потужності і довжин хвиль,
 • визначення переданих довжин хвиль або каналів,
 • вимір випромінюваної потужності для кожної довжин хвиль,
 • перевірка довжин хвиль мультиплексора,
 • перевірка OADM (чи відповідає довжини хвиль своєму напрямку),
 • перевірка стану демультиплексованого сигналу,
 • перевірка відповідності довжини хвилі і рівня сигналу приймача,
 • режим «Auto-Test» автоматично ідентифікує WDM канали.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.