ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Документування кабельного господарства OFM

Документування кабельного господарства OFM

OFM-500 (Optical Fiber Mapping)

OFM-500 (Optical Fiber Mapping) - це повнофункціональне програмне забезпечення для розробки, документування та технічного обслуговування волоконно-оптичних інженерних систем і об'єктів.OFM-500 - це картографія мережі, стан мережі і база даних на одному робочому столі. В одній базі зібрана вся інформація по всіх об'єктах кабельного господарства з прив'язкою до географічної карти, а так само вся інформація про стан оптичного волокна надійшла або з системи моніторингу ВОЛЗ ONMS або введена вручну (OTDR, CD і PMD).

Розрахунок на багату архітектуру і зручність використання робить цей продукт унікальним у своєму класі.

Особливості:

 • доступ до об'єктів і їх даними всього кабельного господарства підприємства,
 • крос-мережева сумісність,
 • відкрита ГІС архітектура,
 • автоматичний пошук маршруту при аварії,
 • розширений аналіз аварій,
 • миттєве визначення та представлення постраждалих Замовників через аварію,
 • канальне керування,
 • повна інтеграція в систему моніторингу оптичних волокон ONMS.

Застосування:

 • OFM надає централізований, миттєвий, багатокористувацький доступ і обмін інформацією, що дає повну картину мережі в будь-який момент - «на вимогу»,
 • оптимізація технічного обслуговування роботи мережі шляхом визначення статусу мережевих ресурсів за критеріями: доступний, використовується, мертвий, резерв і запас,
 • точне визначення юридичної приналежності волокон і об'єктів мережі,
  при виникненні аварії OFM-500 відображає всіх постраждалих Замовників і сервіси з наданням альтернативного шляху.

 

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.