ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Вимірювальні прилади

 
Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній
Тестування SDH/PDH мереж зв`язку
Тестування цифрових потоків і каналів передачі даних
Тестування мереж абонентського доступу і телефонних мереж
Вимірювальне обладнання для мереж синхронізації
Тестування мереж мобільного зв'язку
Вимірювальне обладнання для мереж кабельного TV
Вимірювальні прилади для СWDM/DWDM мереж
Вимірювальне обладнання для VoIP, IPTV та відео мереж зв`язку
Головна  ≈  Вимірювальні прилади  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні тестери  ≈  Селективний вимірювач оптичної потужності JDSU OLP-57

Селективний вимірювач оптичної потужності JDSU OLP-57

SmartClass OLP-57

Лінійка оптичних вимірників потужності JDSU серії SmartClass має широкий діапазон застосувань від мереж FTTx / PON і оптичних мереж Ethernet до новітньої технології 40 Гбіт / с.

Вимірювач оптичної потужності SmartClass OLP-55 та SmartClass OLP-57  - призначений для інсталяції, тестування та експлуатації одномодових і багатомодових мереж та кабелів. Оптичний тестер SmartClass OLP-55 і SmartClass OLP-57 продаються окремо, також можуть бути придбані в складі наборів оптичних тестерів OMK-55 та OMK-57.

В оптичних вимірниках потужності серії SmartClass використана унікальна і запатентована технологія автоматичного обнулення - Auto-Zeroing, яка призначена для компенсації темнового струму, що виникає в ланцюзі фотоелемента, фоторезистора, фотодіода і підсилювача при відсутності світла. Така автоматична компенсація темнового струму значно підвищує точність вимірювань, що робить ці тестери найточнішими серед портативних вимірювачів потужності.

Вимірювач оптичної потужності SmartClass OLP-57:

  • OLP-57 2289/03 1310/1490/1550nm, PC,
  • OLP-57 2289/04 1310/1490, широкосмуговий, PC,
  • OLP-57 2289/05 1310/1490/1550nm, FC-PC fixed,
  • OLP-57 2289/06 1310/1490/1550nm, SC-PC fixed,
  • OLP-57 2289/07 1310/1490nm, FC-PC fixed,
  • OLP-57 2289/08 1310/1490nm, SC-PC fixed,
  • OLP-57 2289/23 1310/1490/1550nm, APC,
  • OLP-57 2289/24 1310/1490nm, широкосмуговий, APC.

Комплектація вимірювача потужності включає в себе:

  • змінні оптичні адаптери (на вибір),
  • елементи живлення Mignon / AA, 1.5В,
  • чохол MT-1S,
  • керівництво користувача

Особливості та можливості:

  • 900 каліброваних довжин хвиль,
  • підвищена точність вимірювання потужності завдяки використовуваної «пастці відображення», яка знижує віддзеркалення між адаптером і фотодіодом,
  • вбудована пам'ять на 1000 результатів вимірювань з автоматичним маркуванням датою і часом,
  • перші у світі тестери використовують технологію автоматичної, а не ручної компенсації темного струму «Auto-Zeroing» що робить їх самими швидкими й точними портативними тестерами в світі,
  • графічний дисплей з підсвічуванням, на якому показані всі необхідні параметри з відображенням результатів для 3-х довжин хвиль одночасно,
  • USB порт для віддаленого управління, зв'язку з комп'ютером і живлення приладу,
  • функція «Auto-lambda» автоматично визначає довжину хвилі, що прискорює роботу і виключає отримання помилкових результатів через невірне налаштування приладу,
  • універсальна система оптичних адаптерів, підтримує всі відомі оптичні роз'єми,
  • інтерфейс SMARTStar - швидкий, простий і зручний,
  • технологія енергозберігаючого живлення SMARTEnergy,
  • міцна, протиударна, а також вологозахищена конструкція для експлуатації в польових умовах,
  • управління «однією рукою»,
  • швидкий старт, тестери не вимагають часу для розігріву.

Застосування:

транспортні мережі, кабельні мережі, PON, 40 Гбіт/с, Gigabit Ethernet…,

  • OLP-55 SmartClassвимірювач оптичної потужності в одномодовому волокні,
  • OLP-57 SmartClass – селективний оптичної потужності для FTTX та BPON/EPON/GPON мереж,
  • одночасне вимірювання на 3-х  довжинах хвиль 1490nm, 1550nm та 1310nm.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM, електронна версія якого в січні 2019 року буде розміщена на сайті (www.wircom.ua).

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.