ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні тестери  ≈  Кишенькове лазерне джерело JDSU OLS-5

Кишенькове лазерне джерело JDSU OLS-5

 

Портативні джерела оптичного випромінювання OLS-5, OLS-6

 • швидкість і надійність вимірювань,
 • режим TWINtest забезпечує збільшення швидкості вимірювань удвічі для хвиль з довжинами 850/1300 або 1310/1550 нм,
 • режим Auto-lambda: Автоматична детекція довжини хвилі для запобігання невірних результатів,
 • перевірка кросуванням оптоволоконних кабелів з автоматичним розпізнаванням модульованої частоти,
 • простота експлуатації з використанням 3-х клавіш,
 • тривалий період між повторними калібруваннями (більше 3-х років) знижує експлуатаційні витрати,
 • збільшення терміну служби за рахунок міцної конструкції, захисту від ураження струмом та попадання вологи,
 • компактність і мала вага пристроїв,
 • кріплення для носіння на ремені.

JDSU OLS-5: Джерело світлодіодного випромінювання для багатомодових мереж

 • Портативний прилад OLS-5 призначений для використання в звичайних робочих умовах.
 • Для управління передбачені 3 клавіші.
 • Джерело подвійного світлодіодного випромінювання має один вихід.
 • При використанні разом з вимірниками потужності, пропонованими компанією JDSU, функція TWINtest дозволяє виробляти одночасні вимірювання по двох довжинах хвиль.
 • Для перемикання на іншу сполуку досить натиснути одну клавішу.
 • OLS-5 призначений для роботи з кабелями діаметром від 9/125 мкм до 100/140 мкм і точно імітує системний генератор зі стовідсотковим збудженням.
 • Короткострокова та довгострокова стабільність по всьому діапазону робочих температур гарантують стійкість приладу до зовнішніх впливів.
 • Стійкість і надійність результатів.

Джерела випромінювання передбачені для використання в жорстких робочих умовах. Прогумований корпус і міцна клавіатура забезпечують захист від ударів, попадання вологи та бруду. Таким чином, гарантована довгострокова робота пристроїв і їх надійність. Оптичні конектори захищені від попадання бруду вбудованою кришкою.

Відмінною особливістю цих приладів є тривалість роботи від батарей - більше 60 годин. Кожного разу при включенні і виключенні вимірювача ("ON / OFF") відображається залишковий заряд батарей у відсотках. Ці дві характеристики дозволяють уникнути вимушеного передчасного припинення вимірювань.

Економія часу і інших витрат.

Джерела лазерного випромінювання надзвичайно прості у використанні і управляються трьома клавішами. Для правильної експлуатації приладів не потрібно якої-небудь спеціальної підготовки.

Незалежно від довжини хвилі сигналу передачі (1310 нм або 1550 нм) усі вимірювачі потужності, пропоновані компанією JDSU, правильно розпізнають довжину хвилі і відображають точний рівень потужності. Автоматична функція розпізнавання оптоволоконних кабелів дозволяє ідентифікувати кабелі в зв'язці без необхідності нанесення зовнішніх позначок. Витрати на калібрування мінімальні (інтервал 3 роки), але в той же час гарантуються надійні і точні результати вимірювань.

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.