ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Вимірювальні прилади для ВОЛЗ та мідних ліній  ≈  Оптичні тестери  ≈  Кишенькове лазерне джерело JDSU OLS-5

Кишенькове лазерне джерело JDSU OLS-5

 

Портативні джерела оптичного випромінювання OLS-5, OLS-6

 • швидкість і надійність вимірювань,
 • режим TWINtest забезпечує збільшення швидкості вимірювань удвічі для хвиль з довжинами 850/1300 або 1310/1550 нм,
 • режим Auto-lambda: Автоматична детекція довжини хвилі для запобігання невірних результатів,
 • перевірка кросуванням оптоволоконних кабелів з автоматичним розпізнаванням модульованої частоти,
 • простота експлуатації з використанням 3-х клавіш,
 • тривалий період між повторними калібруваннями (більше 3-х років) знижує експлуатаційні витрати,
 • збільшення терміну служби за рахунок міцної конструкції, захисту від ураження струмом та попадання вологи,
 • компактність і мала вага пристроїв,
 • кріплення для носіння на ремені.

JDSU OLS-5: Джерело світлодіодного випромінювання для багатомодових мереж

 • Портативний прилад OLS-5 призначений для використання в звичайних робочих умовах.
 • Для управління передбачені 3 клавіші.
 • Джерело подвійного світлодіодного випромінювання має один вихід.
 • При використанні разом з вимірниками потужності, пропонованими компанією JDSU, функція TWINtest дозволяє виробляти одночасні вимірювання по двох довжинах хвиль.
 • Для перемикання на іншу сполуку досить натиснути одну клавішу.
 • OLS-5 призначений для роботи з кабелями діаметром від 9/125 мкм до 100/140 мкм і точно імітує системний генератор зі стовідсотковим збудженням.
 • Короткострокова та довгострокова стабільність по всьому діапазону робочих температур гарантують стійкість приладу до зовнішніх впливів.
 • Стійкість і надійність результатів.

Джерела випромінювання передбачені для використання в жорстких робочих умовах. Прогумований корпус і міцна клавіатура забезпечують захист від ударів, попадання вологи та бруду. Таким чином, гарантована довгострокова робота пристроїв і їх надійність. Оптичні конектори захищені від попадання бруду вбудованою кришкою.

Відмінною особливістю цих приладів є тривалість роботи від батарей - більше 60 годин. Кожного разу при включенні і виключенні вимірювача ("ON / OFF") відображається залишковий заряд батарей у відсотках. Ці дві характеристики дозволяють уникнути вимушеного передчасного припинення вимірювань.

Економія часу і інших витрат.

Джерела лазерного випромінювання надзвичайно прості у використанні і управляються трьома клавішами. Для правильної експлуатації приладів не потрібно якої-небудь спеціальної підготовки.

Незалежно від довжини хвилі сигналу передачі (1310 нм або 1550 нм) усі вимірювачі потужності, пропоновані компанією JDSU, правильно розпізнають довжину хвилі і відображають точний рівень потужності. Автоматична функція розпізнавання оптоволоконних кабелів дозволяє ідентифікувати кабелі в зв'язці без необхідності нанесення зовнішніх позначок. Витрати на калібрування мінімальні (інтервал 3 роки), але в той же час гарантуються надійні і точні результати вимірювань.

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.