ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Лазерне обладнання
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Тестери, аналізатори  ≈  Аналізатор якості голосу OPERA

Аналізатор якості голосу OPERA


 

 

PESQ, PSQM, PEAQ

Аналізатор якості голосу / звуку OPERA представляє останні розробки для обьективної оцінки якості стисненого голосу і широкосмугових аудіо сигналів, засновані на моделюванні людського вуха. За допомогою OPERA можливе проведення всебічного аналізу якості аудіо сигналів в існуючих мережах та мережах нового покоління, таких як VoIP, VoDSL, VoATM, ISDN, GSM, POTS, від абонента до викликованого. Також можлива перевірка звукової якості компресійних форматів як, наприклад, MP3, AAC, AC3, Microsoft Windows Media, від студійного джерела до приймача або від сервера до клієнта.

Основні положення

 • Застосування комп'ютерної моделі людського вуха при випробуваннях
 • Відкрита легконастраіваемий апаратна платформа для обробки перцетивних моделей
 • Портативний тип системи
 • Чотири слоти для різних видів інтерфейсів
 • Також доступно стаціонарний пристрій і рентабельна програмная версія (без апаратної часи) зі зменшеною функціональністю

Додатки

 • Тестування сигнальних інтерфейсів
 • Перевірка правильної відповіді тестованого компоненту
 • Перевірка правильності емуляції LCAS
 • Тестування взаємодії SDH і Ethernet портів

Ключові Особливості

 • Чотири інтерфейсу аналогових POTS портів
 • Інтерфейс E1/T1; настроюється програмне забезпечення, 120 Ом RJ48C
 • Два 24-бітових аналогових / цифрових інтерфейсу введення / виводу для тестування мультимедіа (наприклад, ПК - телефон)
 • Набір мультимедійних адаптерів OPERA (наприклад, ПК - телефон, тестування мультимедійних терміналів); включаючи стерео XLR (m) - "джек" (3.5 мм), стерео XLR (f) - "джек" (3.5 мм); 2х XLR (m) - "тюльпан" 2x XLR (f) - "тюльпан"


Інтерфейси для аудіо додатків:

2 стерео 24-бітових аналогових / цифрових інтерфейсів вводу / виводу, симетричні XLR, AES / EBU

 

Прес-релізи

 

30/11/2018

28 листопада 2018 р. компанія WIRCOM провела щорічний XIV Міжнародний науково-практичний семінар «Синхронізація частоти та часу в електрозв’язку та корпоративних мережах». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з питань синхронізації частоти та часу з різних галузей: зв’язку, метрології, промисловості, систем захисту інформації та навігаційних установ. На семінарі відбулась також презентація нового видання каталогу WIRCOM.

25/10/2018

Понад 90 % національних еталонів часу в світі створені на основі цезієвих еталонів Microsemi 5071A з унікальними характеристиками точності та довготривалої стабільності. Національний первинний та вторинні еталони часу та частоти України також вже долучилися до вказаної більшості та плідно використовують це визнане всім метрологічним світом обладнання.

14/08/2018

У процесі впровадження стандарту 4G провідні мобільні оператори України широко застосовують сучасний РТР шлюз ТimeРrovider 4100 Microsemi, який дозволяє ефективно забезпечити всі вимоги ITU до синхронізації часу мобільних мереж 4G за допомогою протоколу РТР ІЕЕЕ 1588 v.2.

20/04/2018

Кібербезпека сучасних корпоративних ІТ мереж багато в чому залежить від правильного вибору методу їх забезпечення синхронізацією часу. Провідні авіаційні підприємства та державні установи України застосовують для цього вбудовані внутрішньомережеві сервери часу. Модель SyncServer S600/650 з унікальними можливостями апаратного захисту від DoS-атак та додатковими опціями захисту від кібератак і сумнівного NTP трафіку з успіхом забезпечує їх потреби.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2007 - 2019.
Всі права захищені.