ENG

УКР

РУС
Мапа сайту
e-mail
   Головна    Технології    Обладнання    Вимірювальні прилади    Надіслати запит     Про компанію    Партнери    Каталоги    Публікації 
 

Обладнання

 
Обладнання синхронізації
WDM обладнання
Прецизійні джерела частоти для метрології
Системи моніторингу мереж мобільного зв'язку
Головна  ≈  Обладнання  ≈  Тестери, аналізатори  ≈  Аналізатор якості голосу OPERA

Аналізатор якості голосу OPERA


 

 

PESQ, PSQM, PEAQ

Аналізатор якості голосу / звуку OPERA представляє останні розробки для обьективної оцінки якості стисненого голосу і широкосмугових аудіо сигналів, засновані на моделюванні людського вуха. За допомогою OPERA можливе проведення всебічного аналізу якості аудіо сигналів в існуючих мережах та мережах нового покоління, таких як VoIP, VoDSL, VoATM, ISDN, GSM, POTS, від абонента до викликованого. Також можлива перевірка звукової якості компресійних форматів як, наприклад, MP3, AAC, AC3, Microsoft Windows Media, від студійного джерела до приймача або від сервера до клієнта.

Основні положення

 • Застосування комп'ютерної моделі людського вуха при випробуваннях
 • Відкрита легконастраіваемий апаратна платформа для обробки перцетивних моделей
 • Портативний тип системи
 • Чотири слоти для різних видів інтерфейсів
 • Також доступно стаціонарний пристрій і рентабельна програмная версія (без апаратної часи) зі зменшеною функціональністю

Додатки

 • Тестування сигнальних інтерфейсів
 • Перевірка правильної відповіді тестованого компоненту
 • Перевірка правильності емуляції LCAS
 • Тестування взаємодії SDH і Ethernet портів

Ключові Особливості

 • Чотири інтерфейсу аналогових POTS портів
 • Інтерфейс E1/T1; настроюється програмне забезпечення, 120 Ом RJ48C
 • Два 24-бітових аналогових / цифрових інтерфейсу введення / виводу для тестування мультимедіа (наприклад, ПК - телефон)
 • Набір мультимедійних адаптерів OPERA (наприклад, ПК - телефон, тестування мультимедійних терміналів); включаючи стерео XLR (m) - "джек" (3.5 мм), стерео XLR (f) - "джек" (3.5 мм); 2х XLR (m) - "тюльпан" 2x XLR (f) - "тюльпан"


Інтерфейси для аудіо додатків:

2 стерео 24-бітових аналогових / цифрових інтерфейсів вводу / виводу, симетричні XLR, AES / EBU

 

Прес-релізи

 

17/11/2017

16 листопада 2017 р. компанія "ВІРКОМ" провела ХІІI Міжнародний науково-практичний семінар «СИНХРОНІЗАЦІЯ ЧАСТОТИ ТА ЧАСУ В ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ ТА КОРПОРАТИВНИХ МЕРЕЖАХ». В роботі семінару взяли участь провідні фахівці з синхронізації різних галузей промисловості, установ метрології та випробувальних лабораторій, технічних університетів України.

09/06/2017

Компанія Microsemi розпочала поставки модернізованого PTP 1588 Grand Master "TimeProvider 5000 (Release 3.1)", який відповідає PTP профілям ITU-T G.8275.2 та ITU-T G.8275.1; в приладі також реалізована можливість прийому сигналів від всіх існуючих GNSS систем (GPS/GLONASS/BeiDou/Galileo) та передбачено підключення резервної антени, що дозволить зменшити вразливість GPS.

22/12/2016

Перші зразки серверів часу (NTP/PTP) Microsemi SyncServer S600 з найкращими в галузі опціями кіберзахисту, що почали випускатися з квітня 2016 року, встановлені на мережах провідних українських банків.

20/12/2016

ДП "Укрметртестстандарт" – провідне підприємство України в галузі стандартизації та метрології – поповнило свій фонд приладів рубідієвим стандартом частоти Microsemi 8040С LN, який в опції "Low Noise", крім того, що має унікальні точність та стабільність за рухунок дисциплінування сигналом GPS, ще й забезпечує виграш до 30 dB у співвідношенні сигнал/шум.

Архів  |  Підписка

Контактна інформація

 

04070, м. Київ, вул. Волоська 23, оф.1
Tел.:+380 44 467-63-64, 467-63-65
Факс: +380 44 467-63-66
E-mail: info@wircom.ua

Copyright Wircom 2017.
Всі права захищені.